На харківському полігоні двоє військових постраждали від вибуху гранати

02.03.2016 09:00

На харківському полігоні двоє військових постраждали від вибуху гранати

Під час навчання з кидання бойових гранат РГД-5 стався вибух, в результаті якого постраждали викладач-офіцер і курсант інженерно-авіаційного факультету. В обох пошкоджені кінцівки. Поранених військовослужбовців доставили у військовий госпіталь, їх стан оцінюється як задовільний, життю нічого не загрожує.

На загальновійськовому полігоні Харківського університету повітряних сил імені І. Кожедуба під Харковом офіцер і курсант отримали поранення при вибуху гранати. Про це повідомили в Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, повідомляє місцеве видання "Городской Дозор".

Як наголошується, вибух бойової гранати РГД-5 стався під час планових занять курсантів.

"Під час навчання з кидання бойових гранат РГД-5 стався вибух, в результаті якого постраждали викладач-офіцер і курсант інженерно-авіаційного факультету. В обох пошкоджені кінцівки", - йдеться в повідомленні.

Поранених військовослужбовців доставили у військовий госпіталь, їх стан оцінюється як задовільний, життю нічого не загрожує.

Також повідомляється, що слідчі військової прокуратури Харківського гарнізону встановлюють обставини інциденту.

Нагадаємо, 26 листопада 2015 року під час навчань на полігоні в Чернігівській області в результаті вибуху гранати загинув підполковник Збройних сил України, один солдат отримав поранення.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus