На Херсонщині відбулися навчання загонів територіальної оборони

24.10.2016 09:00

На Херсонщині відбулися навчання загонів територіальної оборони

Традиційно збори почалися з шикування загонів, в ході якого голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв звернувся до рядових: "Ми маємо на меті навчити людей призовного віку елементарним навичкам територіальної оборони. Вже навчання пройшли понад 50 відсотків районів Херсонщини, це ті люди, які розуміють, що у разі небезпеки захищатимуть власний дім, місто й державу".

В Олешківських пісках відбулися практичні заняття формувань територіальної оборони Херсонської області. Про це повідомляє прес-служба обласної адміністрації.

Два загони оборони налічували 525 осіб, які відпрацьовували навички зі стрільби, метання гранати, надання медичної допомоги, навички мінно-підривної справи й тактичної підготовки (дії підрозділу в обороні та наступі).

Традиційно збори почалися з шикування загонів, в ході якого голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв звернувся до рядових:

"Ми маємо на меті навчити людей призовного віку елементарним навичкам територіальної оборони. Вже навчання пройшли понад 50 відсотків районів Херсонщини, це ті люди, які розуміють, що у разі небезпеки захищатимуть власний дім, місто й державу".

Перед початком навчань військовослужбовці області продемонстрували учасникам зборів різновиди тактики наступу і прикриття під час обстрілів та руху військових груп. Після навчання всі бажаючі мали змогу долучитися до змодельованих бойових ситуацій так само. В ході навчання учасники зборів під розпис отримали магазини патронів й приступили до стрільбища на вогняному рубежі окремими групами.

Також, поінформували у відомстві, цікавим для учасників стало навчання мінування - після демонстрації бажаючі особисто поспілкувалися з фахівцями, щоб підвищити власний рівень кваліфікації.

Нагадаємо, у вересні в Україні провели масштабні збори резервістів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus