На Хмельниччині фура влетіла в мікроавтобус: четверо загиблих, 11 потерпілих

12.10.2016 12:00

На Хмельниччині фура влетіла в мікроавтобус: четверо загиблих, 11 потерпілих

Фура з причепом, яка прямувала у бік Чернівців, зіткнулася з мікроавтобусом Mercedes Sprinter, що їхав з Кам'янця-Подільського на Хмельницький. Аварія була такої потужності, що багатьох вирізали за допомогою спецзасобів. На місті ДТП працюють психологи, які надають допомогу учасникам аварії, та представники поліції.

Унаслідок зіткнення мікроавтобуса, який їхав із Кам'янця-Подільського до Хмельницького, і вантажного автомобіля з причепом загинуло 4 пасажирів мікроавтобуса і ще 11 травмовано.

Як повідомили в прес-службі Головного управління ДСНС у Хмельницькій області, ДТП сталося біля села Гуменці, на так званому "тещиному язику" - проблемній ділянці дороги між Кам'янцем-Подільським та Хмельницьким.

Всього в мікроавтобусі було 20 пасажирів.

"Фура з причепом, яка прямувала у бік Чернівців, зіткнулася з мікроавтобусом Mercedes Sprinter, що їхав з Кам'янця-Подільського на Хмельницький. Аварія була такої потужності, що багатьох вирізали за допомогою спецзасобів", - повідомив Укрінформу керівник прес-служби ДСНС у Хмельницькій області Андрій Козак.

На місті ДТП працюють психологи, які надають допомогу учасникам аварії, та представники поліції.

В Україні щороку гине в ДТП 60 тисяч осіб і близько 100-120 тисяч травмується, що в 3-4 рази вище, ніж у країнах Євросоюзу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus