На Київщині виявили підпільний алкогольний цех

05.01.2017 12:00

На Київщині виявили підпільний алкогольний цех

За результатами обшуків правоохоронці вилучили понад одну тонну фальсифікованих алкогольних напоїв, компоненти для їх виробництва, етиловий спирт, а також вантажний транспортний засіб із пристосованим у ньому спеціальним обладнанням для виробництва такої продукції. На даний час подано клопотання до суду про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

У Київській області працівники прокуратури Житомирської області спільно із податківцями викрили підпільний цех з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Житомирської області, прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров`я людей та їх незаконний збут, за ч. 3 ст. 204 КК України.

Встановлено, що групою осіб, кількість яких зараз встановлюється, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії на території Київської області було організовано підпільний цех з незаконного виготовлення підакцизних товарів, які реалізовувалися у тому числі на території Житомирщини.

У ході досудового розслідування 4 січня проведено ряд обшуків у місцях виготовлення алкогольної продукції на території Житомирської та Київської областей та в місцях її збуту.

За результатами обшуків правоохоронці вилучили понад одну тонну фальсифікованих алкогольних напоїв, компоненти для їх виробництва, етиловий спирт, а також вантажний транспортний засіб із пристосованим у ньому спеціальним обладнанням для виробництва такої продукції.

На даний час подано клопотання до суду про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Досудове розслідування, яке здійснюється слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби в Житомирській області, триває. Процесуальне керівництво забезпечується прокуратурою області.

Нагадаємо, восени в Україні загинули 73 особи через отруєння сурогатним алкоголем, який виробляли в Харківській області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus