На конвой Александрова і Єрофеєва планували напасти. Засідання суду перенесли на 9 березня

03.03.2016 13:00

На конвой Александрова і Єрофеєва планували напасти. Засідання суду перенесли на 9 березня

Прокурор Олександр Климович запропонував суду провести наступне судове засідання в режимі відеоконференції із слідчим ізолятором. На це не погодилися адвокати Александрова та Єрофеєва. Вони заявили, що їхні клієнти хочуть особисто перебувати в залі суду під час судових слухань.

Засідання Голосіївського районного суду Києва у справі затриманих на Луганщині російських спецпризначенців Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова перенесли на 14.30 9 березня через недоставлення обвинувачуваних. Це вже вдруге переносяться судові слухання у справі Александрова та Єрофеєва з цієї причини, передає УНІАН.

Цього разу прокурори пояснили відсутність обвинувачуваних в залі суду тим, що до військової прокуратури надійшла інформація, що можливий замах на автомобіль конвою, яким доставляють росіян зі слідчого ізолятору до зали суду.

Після цього прокурор Олександр Климович запропонував суду провести наступне судове засідання в режимі відеоконференції із слідчим ізолятором. На це не погодилися адвокати Александрова та Єрофеєва. Вони заявили, що їхні клієнти хочуть особисто перебувати в залі суду під час судових слухань.

Відтак суд зазначив, що потрібно з`ясувати думку самих обвинувачуваних з цього приводу і оголосив перерву до 9 березня.

Нагадаємо, 16 травня 2015 року сили АТО затримали в зоні бойових дій в Луганській області двох російських військовослужбовців - капітана Єрофеєва і сержанта Александрова.

Під час допиту Єрофеєв зізнався, що очолював диверсійно-розвідувальну групу з 12 осіб, до складу якої входив Александров.

26 серпня заступник генерального прокурора - головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що досудове розслідування стосовно Єрофеєва і Александрова завершено.

Він зазначив, що ці російські військовослужбовці обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч.2 ст.437 (ведення агресивної війни або агресивних воєнних дій), ч.2 ст.201 (контрабанда), ч.2 ст.332-1 (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї), ч.1 ст.263 (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухівки без передбаченого законом дозволу), ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво нею) і ч.3 ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

10 лютого 2016 року суд продовжив арешт Єрофеєва і Александрова до 9 квітня 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus