На кордоні з Бєларуссю 20 осіб намагалися "відбити" двох затриманих контрабандистів

22.09.2016 13:00

На кордоні з Бєларуссю 20 осіб намагалися "відбити" двох затриманих контрабандистів

"Вони блокували прикордонні наряди, нецензурно висловлювалися й погрожували охоронцям кордону розправою. Ігноруючи усні вимоги прикордонників, невідомі почали відтісняти від затриманих правоохоронців, продовжували поводити себе агресивно до особового складу прикордонних нарядів і почали фізичний опір", - йдеться в повідомленні прикордонників.

Увечері середи, 21 вересня, у Волинській області близько 20 місцевих жителів намагалися блокувати прикордонні наряди, щоб звільнити затриманих контрабандистів, повідомила Державна прикордонна служба.

Як повідомила прес-служба Держприкордонслужби, раніше перед цим прикордонники відділу Доманове затримали у Ратнівському районі двох громадян України, які намагалися перенести тюки через кордон в Бєларусь.

"Незабаром до місця затримання правопорушників прибули місцеві жителі у кількості до 20 чоловік на транспортних засобах. Вони блокували прикордонні наряди, нецензурно висловлювалися й погрожували охоронцям кордону розправою. Ігноруючи усні вимоги прикордонників, невідомі почали відтісняти від затриманих правоохоронців, продовжували поводити себе агресивно до особового складу прикордонних нарядів і почали фізичний опір", - йдеться в повідомленні.

Прикордонники змушені були здійснити попереджувальні постріли вгору, після чого група місцевих жителів, швидко сівши в автомобілі, зникла з місця події.

Про цей факт поінформована прокуратура Волинської області, Національна поліція, Служба безпеки України у Волинській області. Здійснюються заходи зі встановлення та затримання правопорушників та їхніх пособників.

Нагадаємо, в червні контрабандисти обстріляли прикордонника Мукачівського загону під час виконання ним своїх службових обов'язків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus