На КПП "Дякове" утворилися трикілометрові черги фур, які повертаються з РФ до Туреччини

27.10.2016 16:00

На КПП "Дякове" утворилися трикілометрові черги фур, які повертаються з РФ до Туреччини

На контрольно-пропускному пункті "Дякове" у Виноградівському районі Закарпатської області на українсько-румунському кордоні, виникли трикілометрові черги з кількох сотень фур, які повертаються з Росії в Туреччину, інформує прес-служба голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

На контрольно-пропускному пункті "Дякове" у Виноградівському районі Закарпатської області на українсько-румунському кордоні, виникли трикілометрові черги з кількох сотень фур, які повертаються з Росії в Туреччину.

Про це інформує у четвер прес-служба голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Губернатор зазначає, що "Дякове" – єдиний КПП на українсько-румунському кордоні в межах Закарпаття, який пропускає вантажні автомобілі.

"Після потепління російсько-турецьких відносин потік вантажних фур із Туреччини в Росію й назад збільшився в десять разів. Чимало вантажівок повертаються з Росії через Україну, Румунію й Болгарію", – сказав Москаль.

Українські прикордонники та митники готові оперативно оформляти автомобілі, затримка виникає через роботу румунських митників, які спроможні пропустити за добу максимум сотню фур, стверджує голова Закарпатської ОДА.

Водіям доводиться простоювати перед КПП дві доби, черга з автомобілів розтягнулася на три кілометри й досягла сусіднього з КПП "Дякове" с.Борат Виноградівського району.

"Через десятки фур, які стоять на центральній вулиці, селянам іноді непросто заїхати у власні двори. Місцева влада слідкує, щоб вантажівки не створювали затори на перехрестях та інших транспортних розв’язках, ситуація перебуває під контролем", – зазначають в ОДА.

Раніше Москаль заявив про створення зон тимчасового митного контролю на двох перевалах при в'їзді на Закарпатті для більш ефективної боротьби з контрабандою.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus