На Луганщині двоє бійців підірвалися на розтяжці, біля Катеринівки був серйозний бій, - Гарбуз

09.10.2016 14:00

На Луганщині двоє бійців підірвалися на розтяжці, біля Катеринівки був серйозний бій, - Гарбуз

Цієї ночі біля Золотого було приблизно 15 обстрілів протягом 2-2,5 години. Заходили ДРГ в районі Катеринівки, це поряд із Золотим. Був серйозний бій. Про це повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

У зоні АТО двоє військових підірвалися на розтяжці: один загинув, другий дістав поранення.

Про це сьогодні, 9 жовтня, повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз в ефірі телеканалу "112 Україна".

"З того боку не дотримується режим тиші. Також, якщо у нас брати по Золотому і Катеринівці, у нас сьогодні була дуже "гаряча ніч". У нас було приблизно 15 обстрілів протягом 2-2,5 години. Заходили у нас ДРГ в районі Катеринівки, це поряд із Золотим. Був серйозний бій. Наші хлопці дали серйозну відсіч", - сказав Гарбуз.

Він додав: "З тієї сторони щодо жертв я нічого не готовий сказати, чим це закінчилося. Але на жаль, у нас є. Сьогодні на розтяжці підірвалися два військовослужбовці – один 200-й, один - 300-й".

Раніше сьогодні повідомлялося, що за минулу добу російсько-окупаційні війська 48 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus