На Луганщині обстріляли мобільну групу по боротьбі з контрабандою: є поранені

01.03.2016 15:00

На Луганщині обстріляли мобільну групу по боротьбі з контрабандою: є поранені

"Щойно між Трьохізбенкою і Лопаскіним було скоєно напад на зведену мобільну групу "Щастя". Підствольний гранатомет та стрілкове. Поранено трьох працівників групи. Наразі відбувається евакуація до шпиталю. Має бути все гаразд із хлопцями", - пише волонтер Родіон Шовкошитний.

Поблизу лінії розмежування в Луганській області стався напад на зведену мобільну групу. Про це сьогодні, 1 березня, на своїй сторінці в Facebook повідомив волонтер Родіон Шовкошитний.

"Щойно між Трьохізбенкою і Лопаскіним було скоєно напад на зведену мобільну групу "Щастя". Підствольний гранатомет та стрілкове. Поранено трьох працівників групи. Наразі відбувається евакуація до шпиталю. Має бути все гаразд із хлопцями", - пише він.

"Ця новина застала під час написання листа, в якому я прошу скасувати наказ про вилучення у мобільних груп "хамерів" ПДВ та заміну їх на іржаві УАЗики. Розстріляний "Хамер" групи, на якому вони пересувалися, залишився на місці нападу", - зазначив волонтер.

Інформацію про обстріл підтвердив "Українській правді" голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука. За його словами, поранення отримали троє працівників групи.

"Вони в лікарні, двоє легко поранені, третій - середньої тяжкості", - сказав Тука.

2 вересня 2015 року біля Щастя (30 км від Трьохізбенки - ред.) одна зі зведених груп потрапила під обстріл. Загинуло двоє членів групи.

Військова прокуратура сил АТО підозрює в обстрілі бійців 92-ї окремої механізованої бригади, яка дислокується в цьому районі.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон, яким передбачається, що переміщення товарів у район чи з району проведення АТО здійснюється в порядку, що встановлюється Кабінетом міністрів за поданням Служби безпеки України.

У зоні АТО патрулюють 7 зведених мобільних груп по боротьбі з контрабандою.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus