На Луганщині п'яний як чіп російський військовий збив на смерть жінку

10.10.2016 13:00

На Луганщині п'яний як чіп російський військовий  збив на смерть жінку

Тривають випадки вживання алкоголю і керування транспортними засобами в стані сп'яніння військовими ЗС РФ на окупованих територіях сходу України, які упевнені у своїй безкарності. З метою недопущення витоку делікатної інформації, російський військовослужбовець був затриманий та доставлений до поліцейської дільниці.

Тривають випадки вживання алкоголю і керування транспортними засобами в стані сп'яніння військовими ЗС РФ на окупованих територіях сходу України, які упевнені у своїй безкарності.

Як повідомили у прес-центрі ГУР Міноборони України, 9 жовтня в н.п. Кадіївка (колишній Стаханов) капітан ЗС РФ зі складу гаубичного самохідного артилерійського дивізіону 7-ї окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2-го АК (Луганськ) ЗС РФ скоїв наїзд на службовому автомобілі на місцеву мешканку, внаслідок чого вона загинула.

"Прибулий наряд дорожньої поліції т.зв. "МВС ДНР" встановив, що офіцер перебуває в стані сильного алкогольного сп'яніння. Під час складання протоколу військовослужбовець виявив супротив та заявив, що має "імунітет", тому що належить до збройних сил РФ, зокрема, прибув із 70-ї окремої мотострілецької бригади (Уссурійськ) 5-ї армії (Уссурійськ) Східного воєнного округу (Хабаровськ) ЗС РФ, що і було задокументовано.

З метою недопущення витоку делікатної інформації, російський військовослужбовець був затриманий та доставлений до поліцейської дільниці. "Міністерство безпеки ДНР" вживає заходів з недопущення витоку інформації у т.ч. щодо обмеження кола осіб, які можуть ознайомитись із зазначеним протоколом", - сказано в повідомленні ГУР.

Раніше повідомлялося, що жителі Стаханова в Луганській області роззброїли групу російських офіцерів 6-го окремого механізованого полку 2-го армійського корпусу, які зчинили бійку і стрілянину після зловживання спиртними напоями в кафе-барі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus