На Луганщині судитимуть фінансиста терористів

28.09.2016 10:00

На Луганщині судитимуть фінансиста терористів

Цей громадянин України з 2014 по 2016 рік сплатив до бюджетів псевдодержавних утворень терористичних організацій "ЛНР" та "ДНР" "податків" у розмірі більше 600 тис грн. Завдяки цьому було профінансовано в тому числі діяльність незаконних воєнізованих структур зазначених терористичних організацій.

Прокуратура Луганської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно громадянина України за фактом фінансування тероризму, повідомляє обласна прокуратура.

Стало відомо, що СБУ затримала керівника декількох фірм, який здійснив дублюючу реєстрацію зазначених підприємств у "реєстраційних органах" терористичної організації "ЛНР".

Цей громадянин України з 2014 по 2016 рік сплатив до бюджетів псевдодержавних утворень терористичних організацій "ЛНР" та "ДНР" "податків" у розмірі більше 600 тис грн.

Завдяки цьому було профінансовано в тому числі діяльність незаконних воєнізованих структур зазначених терористичних організацій.

Протягом досудового розслідування і дотепер вказана особа перебуває під вартою.

Нагадаємо, 8 квітня 2014 року Верховна Рада посилила відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та державну зраду.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus