На Луганщині від отруєння контрафактним алкоголем померло двоє осіб, одну госпіталізовано

28.09.2016 13:00

На Луганщині від отруєння контрафактним алкоголем померло двоє осіб, одну госпіталізовано

У Луганській області внаслідок отруєння контрафактним алкоголем померли двоє людей і одну госпіталізовано. Встановлено, що жителі Рубіжного через мережу Інтернет придбали алкогольні напої неналежної якості, розфасовані в поліетиленові ємкості об`ємом 10 літрів кожна.

У Луганській області внаслідок отруєння контрафактним алкоголем померли двоє людей і одну госпіталізовано.

Як повідомили у прес-службі обласної прокуратури, встановлено, що жителі Рубіжного через мережу Інтернет придбали алкогольні напої неналежної якості, розфасовані в поліетиленові ємкості об`ємом 10 літрів кожна.

В результаті вживання даної алкогольної продукції двоє місцевих жителів померли, ще один постраждалий перебуває у лікарні.

Правоохоронці Луганської області 27 вересня розпочали кримінальне провадження за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, а також збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч.3 ст.204 КК України). Розслідування триває.

Як повідомлялося, за даними Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, починаючи з 22 вересня і станом на 15.00 вівторка 27 вересня в Харківській області зареєстровано 53 випадки отруєнь алкогольними сурогатами. Із загальної кількості постраждалих 23 людини померли.

Крім цього, в Донецькій області в м. Лиман зареєстровано дев`ять випадків отруєння сурогатами алкоголю, п`ять з них закінчилися летально. У Миколаївській області з аналогічних причин померли дві людини.

Проводиться розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України (виготовлення неякісних продуктів, що спричинило тяжкі наслідки).

Встановлено, що сурогатний алкоголь продавався в магазинах під виглядом горілки і коньяку як у пляшках, так і на розлив.

27 вересня у прес-службі прокуратури Харківської області повідомили, що слідчі встановили виробника неякісного алкоголю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus