На Луганщині виявили школу-"привид": вчителі є, учнів немає

11.01.2014 13:00

На Луганщині виявили школу-"привид": вчителі є, учнів немає

Директор школи і 7 викладачів (які є близькими родичами директора) щомісячно отримували заробітну плату, хоча насправді уроки не проводили, а працювали в інших навчальних закладах. Всього за час існування школи в ній числилося 76 учнів, яким через проблем із здоров'ям необхідні особливі умови навчання.

У Луганській області впродовж 11 років існувала спеціалізована школа-"привид". Про це розповів начальник управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУ МВС України в Луганській області Олександр Герасименко, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВД.

"Даний факт було виявлено співробітниками нашого підрозділу. Директор школи і 7 викладачів (які є близькими родичами директора) щомісячно отримували заробітну плату, хоча насправді уроки не проводили, а працювали в інших навчальних закладах. Всього за час існування школи в ній числилося 76 учнів, яким через проблем із здоров'ям необхідні особливі умови навчання", – сказав Герасименко.

З 2002 по 2013 рік з держбюджету на фінансування неіснуючої школи виділялися належні для навчальних закладів суми на зарплати вчителям, матеріально-технічне забезпечення, проте реальні діти в ній не навчалися.

Цей факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано за частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України ("привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем"). Діями зловмисників держбюджету завданий збитку на суму більше ніж 1 млн грн.

На даний момент слідчим управлінням ГУ МВС проводиться досудове розслідування, направлене на виявлення всіх фактів злочинної діяльності названих осіб.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus