На Миколаївщині розпочав роботу Єдиний портал адміністративних послуг

05.01.2017 14:00

На Миколаївщині розпочав роботу Єдиний портал адміністративних послуг

На Миколаївщині 3 січня розпочав роботу Єдиний веб-портал адміністративних послуг області. Як повідомляє Миколаївська ОДА на своєму офіційному сайті, на сайті доступний перелік різних адміністративних послуг від отримання довідок до реєстрації бізнесу та оформлення опіки.

На Миколаївщині 3 січня розпочав роботу Єдиний веб-портал адміністративних послуг області.

Як повідомляє Миколаївська ОДА на своєму офіційному сайті, на сайті доступний перелік різних адміністративних послуг від отримання довідок до реєстрації бізнесу та оформлення опіки.

Портал складається з двох сайтів: внутрішнього і зовнішнього. На внутрішньому сайті відбувається взаємодія адміністраторів Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, які надають послуги. Зовнішній сайт призначений для юридичних і фізичних осіб, що звертаються по отримання адміністративних послуг.

Після реєстрації на сайті користувач отримує доступ до персонального "Електронного кабінету", з якого він може звернутися за консультацією до фахівців ЦНАП та органів, що надають адміністративні послуги; записатися на прийом у ЦНАП за допомогою електронної черги; відстежувати в режимі онлайн стан проходження документів у своїх справах; замовити повідомлення про зміни у стані справи на електронну адресу або мобільний телефон; зберігати електронні копії особистих документів, виданих адміністративних актів і документів дозвільного характеру/відмов; самостійно формувати документи, необхідні для отримання адміністративних послуг.

У Миколаївській області 19 районів і всі вони представлені на порталі відповідними ЦНАП.

Зазначимо, раніше Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) теж запустило Єдиний державний портал адміністративних послуг.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus