На Нобелівську премію миру вже висувають рекордну кількість претендентів

02.03.2016 16:00

На Нобелівську премію миру вже висувають рекордну кількість претендентів

Серед претендентів на приз - 228 осіб і 148 організацій, повідомляє сайт комітету. На сьогоднішній день це рекордна кількість кандидатів. Попередній рекорд був встановлений в 2014 році. Тоді було подано 278 заявок на премію. У повідомленні комітету не уточнюється, хто саме претендує на премію миру.

Нобелівський комітет отримав 376 заявок від кандидатів на премію миру за 2016 рік. Серед претендентів на приз - 228 осіб і 148 організацій, повідомляє сайт комітету.

На сьогоднішній день це рекордна кількість кандидатів. Попередній рекорд був встановлений в 2014 році. Тоді було подано 278 заявок на премію.

У повідомленні комітету не уточнюється, хто саме претендує на премію миру. Зазвичай норвезький Нобелівський комітет отримує понад 200 пропозицій від представників урядів, парламентів, професорів університетів і колишніх нобелівських лауреатів.

Поки відомо, що на цей рік надійшли пропозиції вручити Нобелівську премію миру жертвам "Ісламської держави", главі Римсько-католицької церкви Папі Франциску і жіночій велосипедній команді Афганістану.

У лютому 2016 року повідомлялося, що на Нобелівську премію миру претендують екс-аналітик Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден, влада Колумбії і повстанці з FARC (за мирні переговори), а також жителі Греції - за допомогу сирійським біженцям.

Нагадаємо, в 2015 році Нобелівську премію миру присудили Туніському національному діалоговому квартету.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus