На обговорення санкцій проти Росії до ПАРЄ їдуть Жемчугов і Афанасьєв, - Ірина Геращенко

10.10.2016 14:00

На обговорення санкцій проти Росії до ПАРЄ їдуть Жемчугов і Афанасьєв, - Ірина Геращенко

У ПАРЄ пройдуть дебати щодо санкцій проти РФ і російської делегації. Українська делегація вирушає на сесію Парламентської асамблеї Ради Європи, де планується обговорення санкцій стосовно РФ, разом з двома звільненими українцями Володимиром Жемчуговим і Геннадієм Афанасьєвим. Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради, представниця в гуманітарній підгрупі мінського процесу Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

У ПАРЄ пройдуть дебати щодо санкцій проти РФ і російської делегації. Українська делегація вирушає на сесію Парламентської асамблеї Ради Європи, де планується обговорення санкцій стосовно РФ, разом з двома звільненими українцями Володимиром Жемчуговим і Геннадієм Афанасьєвим. Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради, представниця в гуманітарній підгрупі мінського процесу Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

"Українська делегація - до Страсбурга, на сесію ПАРЄ. Нас чекають непрості дебати щодо санкцій проти РФ і російської делегації. Український десант посилюють Володимир Жемчугов і Геннадій Афанасьєв", - зазначила Геращенко.

"Даючи правдиву інформацію, ми поширюємо інформацію про те, що у нас реально відбувається. Жемчугов і Афанасьєв розповідатимуть про те, як вони перебували в російському полоні, що там з ними робили. Ми інформуємо наших колег про ті зусилля, які робить Україна про те, що відбувається з кримськими татарами та іншими людьми в Криму. На нашому боці правда, тому наше завдання донести цю правду і не дати можливість комусь закрити очі, заплющити очі і зробити вигляд, що в світі нічого не сталося і що Путін і його режим - це такий же звичайний режим, як і в інших країнах", - розповів депутат від БПП, український делегат в ПАРЄ Олексій Гончаренко "112 Україна" про стратегію української делегації на сесії ПАРЄ.

Нагадаємо, 17 вересня Володимир Жемчугов і Юрій Супрун були звільнені з полону бойовиків "ЛНР".

14 червня президент Порошенко повідомив про звільнення українських політв'язнів Афанасьєва і Солошенка з кремлівського полону.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus