На Одещині біля військової частини виявили схованку з боєприпасами

05.01.2017 13:00

На Одещині біля військової частини виявили схованку з боєприпасами

"Схованка була обладнана поблизу місця розташування однієї з військових частин, яка нещодавно пройшла ротацію в зоні проведення АТО. Оперативники спецслужби вилучили зі схованки 1572 патрони калібру 7,62 мм, близько 1 кг артилерійського пороху і 3 димові шашки", - розповіли в прес-службі СБУ.

В Одеській області біля військової частини правоохоронці виявили схованку з боєприпасами. Як повідомили у прес-службі управління СБУ в Одеській області, 4 січня під час відпрацювання оперативної інформації оперативники СБУ виявили схованку з боєприпасами в передмісті Одеси.

"Схованка була обладнана поблизу місця розташування однієї з військових частин, яка нещодавно пройшла ротацію в зоні проведення АТО. Оперативники спецслужби вилучили зі схованки 1572 патрони калібру 7,62 мм, близько 1 кг артилерійського пороху і 3 димові шашки", - розповіли в прес-службі.

Боєприпаси вилучено та передано для проведення експертиз з метою встановлення військових підрозділів, з яких їх було викрадено.

Зараз тривають невідкладні оперативно-слідчі дії, встановлюються особи, причетні до транспортування зазначених засобів ураження до Одеської області.

Раніше повідомлялося, що в українців на руках 5 мільйонів одиниць нелегальної зброї.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus