На Одещині СБУ викрила мережу з продажу ліків, виготовлених на окупованих територіях

05.10.2016 11:00

На Одещині СБУ викрила мережу з продажу ліків, виготовлених на окупованих територіях

Під час обшуків було виявлено значну кількість фальсифікованих або незареєстрованих ліків виробництва Російської Федерації, а також виготовлених на заводах, розташованих на тимчасово окупованих територіях. Фахівці попередньо оцінили вартість конфіскованих ліків у понад два мільйони гривень. Крім того, вилучили понад 800 тисяч гривень необлікованої готівки.

Служба безпеки України спільно з Державною лікарською службою, поліцією та прокуратурою викрили розгалужену мережу з реалізації підроблених та контрабандних лікарських засобів в Одеському регіоні.

У рамках відкритого за ст. 321-1 Кримінального кодексу України (фальсифікація лікарських засобів) кримінального провадження правоохоронці провели обшуки в одній з регіональних аптечних мереж, повідомляється на сайті СБУ.

Під час обшуків було виявлено значну кількість фальсифікованих або незареєстрованих ліків виробництва Російської Федерації, а також виготовлених на заводах, розташованих на тимчасово окупованих територіях.

Фахівці попередньо оцінили вартість конфіскованих ліків у понад два мільйони гривень. Крім того, вилучили понад 800 тисяч гривень необлікованої готівки.

Раніше велику партію фальсифікованих ліків вилучили в Івано-Франківській області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus