На Одещині виявили понад тисячу літрів "паленого" алкоголю

03.11.2016 11:00

На Одещині виявили понад тисячу літрів "паленого" алкоголю

У ході перевірки міжвідомча група виявила 600 літрів фальсифікованого коньяку, 320 літрів спирту та ще близько 150 літрів інших спиртних напоїв. Як зазначається, фальсифікат виготовлявся у приватних помешканнях та надалі мав реалізовувався в Україні через кур'єрські служби. Наразі більше тонни контрафактної продукції вилучили та передали представникам фіскальної служби.

Прикордонники Ізмаїльського загону спільно з представниками фіскальної служби виявили у місті Рені місця, де зберігалося більше тонни контрафактного алкоголю. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"У рамках проведення подальших заходів спільно з фіскальною службою, відповідно до ухвал суду, були проведені обшуки в одному з приватних помешкань та приміщеннях деяких поштових перевізників. У ході перевірки міжвідомча група виявила 600 літрів фальсифікованого коньяку, 320 літрів спирту та ще близько 150 літрів інших спиртних напоїв", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, фальсифікат виготовлявся у приватних помешканнях та надалі мав реалізовувався в Україні через кур'єрські служби.

Наразі більше тонни контрафактної продукції вилучили та передали представникам фіскальної служби.

За цим фактом направлене повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст.204 КК України "Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів".

Нагадаємо, за даними Держспоживслужби станом на 26 жовтня кількість отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем становила 143 випадки у семи областях (Харківська, Житомирська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Запорізька та Миколаївська), з них завершились летально – 66.

Головний позаштатний токсиколог Департаменту охорони здоров'я Запорізької облдержадміністрації Сергій Станевський повідомив, що у 34 людей, які отруїлися сурогатним алкоголем в області, було порушено зсідання крові.

"Попередньо можна сказати, що це або харчовий спирт дуже низької якості, або технічний спирт. Однозначно це – нова суміш, яка негативно впливає на організм і викликає побічні ефекти у вигляді порушення зсідання крові", - заявив Станевський.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus