На Одещині затримали дезертирів з Придністров'я

29.09.2016 14:00

На Одещині затримали дезертирів з Придністров'я

В ході проведення розшукових заходів прикордонний наряд за допомогою тепловізора виявив і затримав чоловіків. Під час проведення фільтраційних заходів було встановлено, що затримані є особами без громадянства. Згодом з'ясувалося, що двоє з чоловіків є рядовими строкової служби невизнаної ПМР, які самовільно залишили військову частину.

Прикордонники Подільського загону затримали в Одеській області трьох порушників кордону, двоє з яких виявилися дезертирами з невизнаного Придністров'я.

Як повідомили у ДПСУ, інформація про порушників, які рухалися в напрямку населеного пункту Великоплоське, була отримана від представника громадського формування.

"В ході проведення розшукових заходів прикордонний наряд за допомогою тепловізора виявив і затримав чоловіків. Під час проведення фільтраційних заходів було встановлено, що затримані є особами без громадянства. Згодом з'ясувалося, що двоє з чоловіків є рядовими строкової служби невизнаної ПМР, які самовільно залишили військову частину", - розповіли у відомстві.

За словами затриманих, вони прямували в Одесу у пошуках роботи.

Раніше ЗМІ повідомляли, що одеські прикордонники у відкритому морі врятували "екс-президента" Придністров'я.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus