На одну посаду державної служби категорії "А" претендують 12 осіб

19.10.2016 15:00

На одну посаду державної служби категорії "А" претендують 12 осіб

За новим законом станом на сьогодні в Україні вже проведено понад 2 тис. конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців. Середня кількість кандидатів на посаду, починаючи від районного рівня і закінчуючи рівнем міністерств, складає понад 5 осіб на місце. По категорії "А" (найвищі посади) - ця цифра більша.

Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко заявляє, що на одну посаду державної служби категорії "А" претендують 12 осіб. Про це він повідомив на засіданні уряду.

Він додав, що за новим законом станом на сьогодні в Україні вже проведено понад 2 тис. конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців. Середня кількість кандидатів на посаду, починаючи від районного рівня і закінчуючи рівнем міністерств, складає понад 5 осіб на місце.

"По категорії "А" (найвищі посади) - ця цифра більша - понад 12 кандидатів на одне місце. Це посади керівників і заступників керівників центральних виконавчих органів влади, керівників районних, обласних держадміністрацій", - сказав Ващенко.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що на даний момент оголошено 52 конкурси на посади державних службовців вищої категорії (категорії "А").

1 травня 2016 року набув чинності закон про реформу держслужби. Законом про держслужбу передбачено, зокрема, що на всі посади держслужбовців, які не є політичними, кандидатури визначатимуться виключно на конкурсній основі. При цьому держслужбовцями вважатимуться державні секретарі та працівники їх апарату, а міністри та їхні заступники – політичними посадами.

Згідно з законом про держслужбу, категорія "А" включає посади: державного секретаря Кабінету міністрів України та його заступників, державних секретарів міністерств; керівників центральних органів виконавчої влади, які не є членами Кабінету міністрів, та їх заступників; керівників апаратів Конституційного суду України, Верховного суду України, вищих спеціалізованих судів та їх заступників; голів місцевих державних адміністрацій; керівників державної служби в інших державних органах, юрисдикція яких поширюється на всю територію України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus