На окупованих територіях Донбасу знаходяться 700 російських танків - Порошенко

26.09.2016 21:00

На окупованих територіях Донбасу знаходяться 700 російських танків - Порошенко

Голова держави наголосив, що ці особи не просто "загубились". Вони пройшли вглиб території України на 72 кілометри, вбивали українських солдат та мирне населення, здійснюючи наступальну операцію. Такі дії президент назвав агресією. Порошенко також підкреслив, що ці дані підтвердженні свідченням російських військових у суді.

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю американському телеканалу CNN розповів про російську військову присутність на окупованих територіях сходу України та назвав кількість техніки. Про це 26 вересня 2016 року повідомляє офіційний сайт голови української держави.

У окупованих районах Донбасу перебуває більше 700 російських танків, 1250 артилерійських систем, більше 1000 БТРів та 300-т систем залпового вогню.

За словами президента, ця величезна армія підтримується Росією, окупує території та нападає на Україну.

Голова держави також навів приклад, коли українськими військовими в серпні 2014 року було затримано 22 російських десантника, відповідаючи на запитання про те, що росіяни, включно з президентом Росії, часто говорять, що "їх нема у східній Україні".

"Ми показали їх всьому світові. Їх батьки просили мене, як президента, про помилування та їх повернення. Наприкінці дня, коли ми показали їх танки, їх посвідчення, їх уніформу, російське керівництво заявило, що вони загубились...", - сказав Порошенко.

Голова держави наголосив, що ці особи не просто "загубились". Вони пройшли вглиб території України на 72 кілометри, вбивали українських солдат та мирне населення, здійснюючи наступальну операцію. Такі дії президент назвав агресією. Порошенко також наголосив, що ці дані підтвердженні свідченням російських військових у суді.

Як інформувала наприкінці серпня військова розвідка, на кордоні з Україною налічується понад 40 тисяч російських військових і майже 500 літаків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus