На Полтавщині викрадачам авто допомагали двоє поліцейських

20.10.2016 10:00

На Полтавщині викрадачам авто допомагали двоє поліцейських

Викрадачі були затримані "на гарячому" під час закупки в них крадених автівок. Роль поліцейських полягала в тому, що вони вказували місця, де викрадачам можна проїхати, щоб їх не зупинили, і навіть робили наводки. Також поліцейські допомагали викрадачам виготовляти підробні документи на викрадені автомобілі.

Оперативники карного розшуку у Полтавській області затримали групу викрадачів автомобілів, яким допомагали два співробітники правоохоронних органів. Про це 19 жовтня у Києві журналістам заявив перший заступник голови Нацполіції - керівник кримінальної поліції Вадим Троян, повідомляє Укрінформ.

"Сьогодні оперативниками карного розшуку Полтавської області була затримана група, до якої входили 10 осіб. Вони займалися незаконним заволодінням транспортними засобами на межах Полтавської і сусідніх областей", - сказав Троян.

За його словами, викрадачі були затримані "на гарячому" під час закупки в них крадених автівок. Він зазначив, що до складу цієї групи входять також два співробітники поліції. Їхня роль полягала в тому, що вони вказували місця, де викрадачам можна проїхати, щоб їх не зупинили, і навіть робили наводки. Також поліцейські допомагали викрадачам виготовляти підробні документи на викрадені автомобілі.

"Зараз вони затримані, і я думаю, що їх буде заарештовано, і ми передамо справу до прокуратури", - наголосив він.

Троян підкреслив, що група викрадала автівки в кримінальний спосіб і "працювала" вона так протягом близько 5 місяців. Наразі поліція підозрює затриманих у викрадені щонайменше 20 автомобілів здебільшого вітчизняного виробника.

Вирішується питання щодо арешту затриманих.

Троян наголосив, що оперативно-розшукові заходи тривають, і не виключено, що у цих 10 затриманих осіб ще були спільники. Оперативники проводять 23 обшуки.

Раніше повідомлялося, що поліція припинила діяльність вже 150 банд, які спеціалізувалися на викраденнях авто.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus