На порядку денному ЄП немає питання українського "безвіза". Рада готує звернення

31.10.2016 14:00

На порядку денному ЄП немає питання українського "безвіза". Рада готує звернення

Голосування питання про скасування візових вимог для українців не внесено до порядку денного пленарної сесії Європарламенту в листопаді. Немає у порядку денному наступної сесії Європарламенту й питання так званого механізму призупинення безвізового режиму.

Голосування питання про скасування візових вимог для українців не внесено до порядку денного пленарної сесії Європарламенту в листопаді.

Про це свідчить проект порядку денного сесії, опублікований на сайті Європарламенту.

Немає у порядку денному наступної сесії Європарламенту й питання так званого механізму призупинення безвізового режиму.

Як передає кореспондент УНІАН, голова Верховної ради Андрій Парубій повідомив під час засідання Погоджувальної ради лідерів фракцій і голів комітетів парламенту, що на цьому тижні Верховна Рада звернеться до Європейського парламенту щодо прийняття рішення про введення безвізового режиму для громадян України.

Він зазначив, що у парламенті створено робочу групу, яка готуватиме звернення до Європарламенту з тим, щоб рішення про безвізовий режим було прийнято до річниці початку Євромайдану.

"Я думаю, що ми, якщо не у вівторок, то у четвер зможемо спільно вийти на це рішення і дати публічне звернення, бо справді Україна виконала весь блок питань, який був перед нами поставлений. Ні одна країна не мала стільки вимог щодо виконання безвізового режиму, аніж це мала Україна", - наголосив Парубій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада ЄС та Європарламент на початку листопада ухвалять рішення щодо механізму призупинення безвізового режиму, який є головною перепоною для скасування віз для України та Грузії.

Також раніше президент Укрїни Петро Порошенко висловив переконання у тому, що до проведення Саміту "Україна-ЄС" у Брюсселі 24 листопада ЄС запровадить безвізовий режим.

Варто додати, доповідачка з візового питання у Європарламенті Марія Габріель раніше припустила, що питання надання Україні безвізового режиму може бути проголосоване євродепутатами до саміту ЄС-Україна, який відбудеться 24 листопада.

Відзначимо, президент Європейської ради Дональд Туск у розмові з президент України Петром Порошенком 28 жовтня наголосив, що перед наданням Україні безвізового режиму ЄС має завершити внутрішні процедури.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus