На посаду голови Нацагентства з повернення активів відібрали п'ять кандидатів

30.09.2016 09:00

На посаду голови Нацагентства з повернення активів відібрали п'ять кандидатів

Відбулося чергове засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. На засіданні конкурсною комісією затверджено перелік претендентів на посаду голови Національного агентства, які допущені до наступного туру співбесід.

Конкурсна комісія затвердила перелік претендентів на посаду голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, які допущені до наступного туру співбесід. Про це повідомляє Урядовий портал.

"Відбулося чергове засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. На засіданні конкурсною комісією затверджено перелік претендентів на посаду голови Національного агентства, які допущені до наступного туру співбесід", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, до наступного туру співбесід допущені Станіслав Людкевич, Ірина Ніжинська, Володимир Сологуб, Григорій Усатий і Антон Янчук.

Нагадаємо, 24 лютого Кабінет міністрів України ухвалив постанову про створення Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, здобутими корупційним шляхом, необхідного для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus