На Прикарпатті місцевий топ-чиновник Фонду держмайна попався на чималому хабарі

04.10.2016 19:00

На Прикарпатті місцевий топ-чиновник Фонду держмайна попався на чималому хабарі

Співробітники Служби безпеки України, військової прокуратури Західного регіону та обласної прокуратури затримали під час отримання хабара одного з керівників відділення Фонду держмайна в Івано-Франківській області. Посадовець вимагав 150 тисяч доларів у київського підприємця за зменшення вартості об'єкта нерухомості, виставленого на торги, і допуск до участі в них.

Співробітники Служби безпеки України, військової прокуратури Західного регіону та обласної прокуратури затримали під час отримання хабара одного з керівників відділення Фонду держмайна в Івано-Франківській області.

Як повідомив прес-центр СБУ у вівторок 4 жовтня, посадовець вимагав 150 тисяч доларів у київського підприємця за зменшення вартості об'єкта нерухомості, виставленого на торги, і допуск до участі в них.

Хабарника було затримано під час одержання частини неправомірної вигоди на 20 тисяч доларів від посередника.

Відкрито кримінальне провадження за ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, у вересні в Одесі співробітники СБУ затримали на одержанні хабара високопоставлених чиновників ФДМ та Держспоживслужби.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus