На Прикарпатті все село на колінах зустрічало загиблого українського воїна

28.09.2016 09:00

На Прикарпатті все село на колінах зустрічало загиблого українського воїна

Сотні мешканців села Тисів Долинського району на колінах зустріли загиблого на війні односельця Степана Уханського. "23 вересня в Мар'їнському районі Донецької області загинув мешканець села Тисів Болехівської міськради Уханський Степан Федорович. Загиблому було 44 роки", - йдеться в повідомленні.

Сотні мешканців села Тисів Долинського району на колінах зустріли загиблого на війні односельця Степана Уханського. Про це у вівторок, 27 вересня, повідомляє місцеве видання "КУРС".

"23 вересня в Мар'їнському районі Донецької області загинув мешканець села Тисів Болехівської міськради Уханський Степан Федорович. Загиблому було 44 роки", - йдеться в повідомленні.

Поховають Степана Уханського 28 вересня об 11:00 у рідному селі Тисів.

Зазначимо, раніше в одному з сіл Київщини близько півтисячі людей зі свічками вздовж дороги зустрічали загиблого на Донбасі героя. 24-річний боєць АТО Андрій Топіха загинув в Пісках під Донецьком. Він служив в 93-й бригаді, був водієм. Його машина потрапила під мінометний вогонь під час виконання бойового завдання, хлопець загинув на місці.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus