На прийом до міністра охорони здоров'я тепер можна записатися через інтернет

03.11.2016 12:00

На прийом до міністра охорони здоров'я тепер можна записатися через інтернет

Одночасно з он-лайн записом буде діяти також телефонний та особистий. Буде сформовано загальний список з осіб, які записалися на прийом у різний спосіб. Реєстрація через інтернет припиняється 7 листопада, всі, хто зареєструвався у такий спосіб, отримають підтвердження електронною поштою. З урахуванням кількості бажаючих, через форму Google буде прийнято 25 запитів.

Міністерство охорони здоров'я відкрило запис на прийом до керівництва відомства через Google Form. Перша зустріч, організована за попереднім записом у такий спосіб, відбудеться 10 листопада. Про це в.о міністра охорони здоров'я Уляна Супрун написала у Facebook.

"Відтепер на прийом громадян міністром та заступниками можна записатись через інтернет! 10 листопада ми вперше спробуємо саме в такий спосіб поспілкуватись з вами", - написала Супрун.

Вона зазначила, що одночасно з он-лайн записом буде діяти також телефонний та особистий. Буде сформовано загальний список з осіб, які записалися на прийом у різний спосіб. Реєстрація через інтернет припиняється 7 листопада, всі, хто зареєструвався у такий спосіб, отримають підтвердження електронною поштою. З урахуванням кількості бажаючих поспілкуватися з керівництвом міністерства, через форму Google буде прийнято 25 запитів.

Реєстрація відкрита за цим посиланням.

Раніше повідомлялося, що МОЗ відкриє кол-центр, де можна буде отримати консультацію лікаря замість того, щоб викликати додому "швидку допомогу".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus