На пункті пропуску "Мар'їнка" застрягли 500 авто

10.10.2016 11:00

На пункті пропуску "Мар'їнка" застрягли 500 авто

"Сьогодні зранку на КПВВ "Зайцеве" для перетину лінії розмежування перебувало 20 автомобілів, які рухалися на в'їзд із неконтрольованої території та 170 автівок прямувало у зворотному напрямку. У контрольному пункті "Новотроїцьке" загалом було 10 авто, які рухалися на в'їзд, та 15 авто, які рухалися на виїзд", - йдеться у повідомленні прикордонників.

В усіх контрольних пунктах в`їзду-виїзду пасажиро-транспортний потік залишався динамічним та інтенсивним. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

"Сьогодні зранку на КПВВ "Зайцеве" для перетину лінії розмежування перебувало 20 автомобілів, які рухалися на в'їзд із неконтрольованої території та 170 автівок прямувало у зворотному напрямку. У контрольному пункті "Новотроїцьке" загалом було 10 авто, які рухалися на в'їзд, та 15 авто, які рухалися на виїзд. 25 та 15 автомобілів на в'їзд та виїзд перебувало в КПВВ "Гнутове", - йдеться у повідомленні.

Загалом учора КПВВ перетнуло 24 тисячі осіб та 4,2 тисячі транспортних засобів. Найбільший рух спостерігався в контрольному пункті "Зайцеве", де оформлено 6855 осіб.

Нагадаємо, з 1 вересня пункти пропуску на лінії розмежування перейшли на осінній режим роботи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus