На референдумі в Колумбії проголосували проти перемир'я з повстанцями FARC

03.10.2016 09:00

На референдумі в Колумбії проголосували проти перемир'я з повстанцями FARC

На референдумі в Колумбії противники мирного договору уряду з радикальним угрупуванням "Революційні збройні сили Колумбії (РЗСК, або FARC) перемагають з мінімальною перевагою, повідомляє ТАСС з посиланням на доповідь колумбійського бюро реєстрацій, що відповідає за організацію електорального процесу. За результатами підрахунку голосів з 99,86% виборчих дільниць, противники перемир'я набрали 50,22%.

На референдумі в Колумбії противники мирного договору уряду з радикальним угрупуванням "Революційні збройні сили Колумбії (РЗСК, або FARC) перемагають з мінімальною перевагою, повідомляє ТАСС з посиланням на доповідь колумбійського бюро реєстрацій, що відповідає за організацію електорального процесу.

За результатами підрахунку голосів з 99,86% виборчих дільниць, противники перемир'я набрали 50,22%, пише NEWSru.com.

Протистояння колумбійської влади і лівих екстремістів з FARC триває більше 50 років. Жертвами конфлікту стали близько 220 тисяч чоловік. Приблизно сім мільйонів людей втратили дах над головою.

У серпні 2016 роки після чотирьох років переговорів сторони дійшли згоди. Домовленість передбачає, зокрема, амністію для повстанців (крім тих, які вчинили тяжкі воєнні злочини), інтеграцію екс-бойовиків в суспільство, земельну реформу і створення спеціальних судів для розслідування злочинів, скоєних за роки війни.

Наприкінці вересня президент Колумбії Хуан Мануель Сантос і глава угруповання "Революційні збройні сили Колумбії" (РЗСК, або FARC) Родріго Лондоньо Ечеверрі, більш відомий як Тімолеон Хіменес або Тимошенко, підписали в Картахені історичну угоду про завершення конфлікту і створення міцного і стійкого миру.

"Нехай ніхто не сумнівається, що відтепер ми збираємося проводити політику без застосування зброї. Ми твердо маємо намір дотримуватися угоди і чекаємо того ж від уряду", - заявив Тімолеон Хіменес в ході церемонії підписання документа.

Глава угруповання проголосив закінчення війни конфлікту і попросив вибачення у жертв війни.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus