На шахті на Донеччині почалася пожежа, евакуйовано майже 600 осіб

24.09.2016 22:00

На шахті на Донеччині почалася пожежа, евакуйовано майже 600 осіб

У Донецькій області на шахті ПАТ "Шахтоуправління Покровське" стався спалах метано-повітряної суміші, розпочалася пожежа, всіх 593 працівників шахти вивели на поверхню. За інформацією ДСНС, триває пожежа, яка не поширюється за межі лави (виробітку). Виконуються роботи з ліквідації аварії, проводиться зрошення.

У Донецькій області на шахті ПАТ "Шахтоуправління Покровське" стався спалах метано-повітряної суміші, розпочалася пожежа, всіх 593 працівників шахти вивели на поверхню.

Як поінформувала в суботу прес-служба ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій в Донецькій області, загоряння метано-повітряної суміші сталося о 00:53 на першій південній "біс" лаві центральної панелі блоку 8 "Шахтоуправління Покровське" в с. Вдале Покровського району області.

"Загалом у шахті було 593 людини, зокрема на аварійній ділянці - 21 людина. Всіх робітників виведено на поверхню. Співробітники, що перебували на аварійній ділянці пройшли медичний огляд. Виробництво на шахті призупинено", - йдеться в повідомленні.

За інформацією ДСНС, триває пожежа, яка не поширюється за межі лави (виробітку). Виконуються роботи з ліквідації аварії, проводиться зрошення.

До місця події направлено керівництво Покровського районного відділу Головного управління, створено оперативний штаб, задіяні 7 відділень воєнізованої гірничорятувальної частини, 2 реанімаційно-протишокові групи, командний склад 10-го воєнізованого гірничорятувального загону. Від ГУ ДСНС України в Донецькій області залучено 1 одиницю техніки та двох людей особового складу.

Зазначимо, у 2015 році у результаті вибуху на шахті "Краснолиманська" (Донецька область) загинув рятівник, ще дві людини поранено.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus