На шахті в Дніпропетровській області внаслідок спалаху метану постраждали троє гірників

06.03.2016 13:00

На шахті в Дніпропетровській області внаслідок спалаху метану постраждали троє гірників

У Дніпропетровській області на шахті "Ювілейна" ДТЕК шахтоуправління "Першотравненське" 5 березня о 17.54 стався спалах метану, постраждали троє гірників. Uірський диспетчер, отримавши повідомлення про аварійну ситуацію, оперативно ввів в дію план ліквідації аварії. Потерпілі самостійно дісталися на поверхню.

У Дніпропетровській області на шахті "Ювілейна" ДТЕК шахтоуправління "Першотравненське" 5 березня о 17.54 стався спалах метану, постраждали троє гірників.

Як повідомили у прес-службі ДТЕК, спалах стався без наступного горіння на горизонті 370 м, в результаті чого два робітника очисного забою і машиніст дістали опіки першого ступеня на відкритих частинах тіла.

За інформацією прес-служби, гірський диспетчер, отримавши повідомлення про аварійну ситуацію, оперативно ввів в дію план ліквідації аварії. Потерпілі самостійно дісталися на поверхню.

"На пункті їм надали необхідну медичну допомогу та доставили до міського лікарні №4 міста Павлоград для обстеження та лікування", - йдеться у повідомленні.

На місце аварії прибули співробітники військових гірсько-рятувальних загонів для обстеження виробітки. Всі 173 працівника шахти, які перебували під землею, були виведені на поверхню.

Зміст метану у гірських виробітках відповідає норми, задимлення немає. Після обстеження підземних виробіток в районі аварії шахта продовжить роботу у звичному режимі, додали в ДТЕК.

Для з`ясування причин аварії буде створено спеціальну комісію.

Зазначимо, в січні двоє гірників загинули через обвал породи на шахті "Нововолинська".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus