На Сумщині активісти продовжують блокувати рух російських вантажівок на трасі "Москва–Київ"

05.03.2016 13:00

На Сумщині активісти продовжують блокувати рух російських вантажівок на трасі "Москва–Київ"

Активісти із Сум, Конотопа та інших міст Сумської області продовжують блокувати рух російських вантажівок на трасі "Москва – Київ" поблизу Батурина. Про це повідомив депутат Сумської міської ради від ВО "Свобода" Володимир Луговий. За його словами, за 6 днів блокади активісти не пропустили понад 40 вантажівок.

Активісти із Сум, Конотопа та інших міст Сумської області продовжують блокувати рух російських вантажівок на трасі "Москва – Київ" поблизу Батурина. Про це повідомив депутат Сумської міської ради від ВО "Свобода" Володимир Луговий, передає УНІАН.

За його словами, за 6 днів блокади активісти не пропустили понад 40 вантажівок.

"Розвертаємо назад на кордон. Деякі повертаються і просять пустити, але ми чемно відмовляємо. Тоді вони стають поряд і чекають наказів від своїх начальників. Переважно вони повертаються назад в РФ", – зазначив Луговий.

Раніше повідомлялося, що Україна прийняла пропозицію Міністерства транспорту РФ з 25 лютого відновити транзитні автоперевезення.

Організатор блокади російських вантажівок у Закарпатській області - об'єднання "Карпатська Січ" - 24 лютого заявило про вимогу до українського уряду переглянути рішення стосовно відновлення транзиту російських вантажівок через територію України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus