На Сумщині чиновникам дали два дні, щоб позбутися російських соцмереж

11.10.2016 09:00

На Сумщині чиновникам дали два дні, щоб позбутися російських соцмереж

Таке доручення під час апаратної наради в ОДА 10 жовтня дав керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький, закликавши працівників і керівників підрозділів ОДА відмовитися від використання електронних адрес, які належать до зони впливу Російської Федерації. За його словами, термін виконання цього доручення – 12.00 12 жовтня.

Співробітники Сумської облдержадміністрації повинні повністю перейти на українські інтернет-майданчики.

Як повідомляє Укрінформ, таке доручення під час апаратної наради в ОДА 10 жовтня дав керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький, закликавши працівників і керівників підрозділів ОДА відмовитися від використання електронних адрес, які належать до зони впливу Російської Федерації.

"У нас є офіційні сторінки, відкриті в домені, і прошу надалі використовувати їх. Прошу навіть в особистих цілях відмовитися від використання mail.ru і подібних серверів", - звернувся під час апаратної наради до колег Живицький.

За його словами, термін виконання цього доручення – 12.00 12 жовтня.

Нагадаємо, ще в листопаді 2015 року Кабінет міністрів зобов'язав органи виконавчої влади користуватися для службового листування тільки поштові сервіси, розміщені у доменних зонах .gov.ua i .укр.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus