На Сумщині студентка втягувала в проституцію неповнолітніх подруг

11.01.2017 19:00

На Сумщині студентка втягувала в проституцію неповнолітніх подруг

Студентку третього курсу одного з вищих навчальних закладів Сумщини звинувачують у звідництві та залученні неповнолітніх у заняття проституцією. Дівчина вирішила підзаробити повією під час навчання. До секс-бізнесу вона залучила двох подруг 16 і 17 років, з якими ділила кімнату гуртожитку.

Студентку третього курсу одного з вищих навчальних закладів Сумщини звинувачують у звідництві та залученні неповнолітніх у заняття проституцією.

Як повідомляє поліція регіону, дівчина вирішила підзаробити повією під час навчання. До секс-бізнесу вона залучила двох подруг 16 і 17 років, з якими ділила кімнату гуртожитку.

"Година "роботи" дівчат коштувала 500 гривень. Клієнтів студентки підшукували через ынтернет, на сайтах знайомств, після чого проводили приватні зустрічі на території чоловіків. Подруги підозрюваної зізнаються, що робота повій для них була радше розвагою, аніж реальною фінансовою підтримкою, через що і погодилися на пропозицію своєї подруги", - розповів Володимир Кравченко, начальник відділу з боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Головного управління Нацполіції в Сумській області.

Що стосується неповнолітніх, правоохоронці склали адміністративні протоколи за заняття проституцією. Щодо 18-річної студентки відкрито два кримінальних провадження - за ч.3 ст.302 Кримінального кодексу (звідництво) та ч.3 ст.303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). Максимальне покарання - ув'язнення на термін до десяти років.

Раніше на Тернопільщині в селі Почапинці депутат організував власний інтернет-бордель. Майбутніми повіями ставали закохані в нього дівчата, яких чоловік знаходив в соціальних мережах. Своїм жертвам сутенер представлявся бізнесменом і говорив, що хоче одружитися, а також просив у них інтимні фото.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus