На Тернопільщині 30 дітей захворіли на невідомий вірус: злазять нігті на руках і ногах

11.10.2016 15:00

На Тернопільщині 30 дітей захворіли на невідомий вірус: злазять нігті на руках і ногах

Після огляду дітей, лікарі зійшлися на тому, що в україномовній літературі діагноз із подібними ознаками не описаний. "В англомовній хвороба описана як hand, foot, mouth (руки, ноги, рот), тому що найчастіше діагностується тоді, коли є висипання на долонях рук, на підошвах стоп і навколо рота", - пояснила професор Оксана Боярчук.

Симптоми незрозумілої для фахівців хвороби виявлено в одному із дитячих садків Тернопільщини. Про це повідомляє сайт "Тернополяни".

"Вихованців дитсадка у Хоросткові, що на Тернопільщині, вразив дивний вірус. У малечі злазять нігті на руках і ногах. Загалом небезпечне захворювання виявили у 30 дітлахів. Діти боювали, на шкірі з’явилася висипка. Потім все нібито зійшло і через два тижні почали облазити нігті", - розповіла мати однієї дитини Тетяна Кирилюк.

З’ясовувати, на яку ж справді недугу захворіли діти, у Хоростків приїхала комісія від обласного управління охорони здоров’я. Після огляду дітей, лікарі зійшлися на тому, що в україномовній літературі діагноз із подібними ознаками не описаний.

"В англомовній хвороба описана як hand, foot, mouth (руки, ноги, рот), тому що найчастіше діагностується тоді, коли є висипання на долонях рук, на підошвах стоп і навколо рота", - пояснила професор Оксана Боярчук.

Відпадання нігтів – це ознака перенесення захворювання Коксакі. Вірус Коксакі поширений у Кореї, Туреччині та Іспанії. А до містечка на Тернопіллі його могли "імпортувати" заробітчани.

Раніше стало відомо, який штам вірусу грипу циркулюватиме в Україн цього епідемічного сезону.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus