На Тернопільщині обрали найкрасивішу козу

26.09.2016 11:00

На Тернопільщині обрали найкрасивішу козу

Господарі тварин ретельно готувалися до конкурсу. Вони прикрашали роги кіз яскравими стрічками, а бороди - квітами. Щоправда деякі моделі на подіум йти не хотіли. Однак зрештою більшість все ж таки продефілювали перед журі. Глядачам та суддям сподобалися усі без винятку кози. Бородатих красунь нагородили 200 гривнями на сіно.

На Тернопільщині, у селі Козова, влаштували перший в Україні "Козафест", на якому обрали найкрасивішу козу. Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Господарі тварин ретельно готувалися до конкурсу. Вони прикрашали роги кіз яскравими стрічками, а бороди - квітами. Щоправда деякі моделі на подіум йти не хотіли. Однак зрештою більшість все ж таки продефілювали перед журі.

Глядачам та суддям сподобалися усі без винятку кози. Бородатих красунь нагородили 200 гривнями на сіно.

Раніше в американському Гарварді вручили 26-ту Шнобелівську премію за найбезглуздіші наукові дослідження. Так, приз в області біології отримав британець, який три дні жив в Альпах у ролі козла. Чоловік навіть одягав спеціальні протези, аби ходити як тварина, встиг завести рогатого друга і мало не побився з самцями стада за козу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus