На Тернопільщині розпочалося ралі ретроавтомобілів

08.10.2016 20:00

На Тернопільщині розпочалося ралі ретроавтомобілів

На Тернопільщині розпочалося ралі ретроавтомобілів "Золота підкова – дорогами Пінзеля". Як повідомили організатори автопробігу, під час ралі його учасники проїдуть за маршрутом Тернопіль-Микулинці-Підзамочок-Бучач-Рукомиш-Теребовля-Тернопіль. Метою ралі є привернути увагу до туристично привабливих місць області.

На Тернопільщині розпочалося ралі ретроавтомобілів "Золота підкова – дорогами Пінзеля".

Як повідомили організатори автопробігу, під час ралі його учасники проїдуть за маршрутом Тернопіль-Микулинці-Підзамочок-Бучач-Рукомиш-Теребовля-Тернопіль, передає УНІАН.

Метою ралі є привернути увагу до туристично привабливих місць області.

"Минулого року виникла ідея вшанувати видатного скульптора Іоанна Пінзеля, який творив на Тернопільщині. Його скульптури викликають чималий інтерес, свідченням чого є виставка робіт скульптора у Луврі у 2012 році. Цього року мистецтвознавець Віра Стецько, яка вивчала і популяризувала творчість Пінзеля, спочила у Бозі. І наш автопробіг ми присвячуємо також їй, це як продовження справи, якою вона жила останнім часом", – зауважив один з співорганізаторів заходу, голова ГО "Туристична асоціація Тернопілля" Наталя Волощук.

Участь у автопробігу беруть 40 ретроавтомобілів. Загалом учасники ралі проїдуть 164 км. В містах та містечках вони робитимуть зупинки, щоб місцеві жителі могли сфотографуватися біля ретроавтомобілів, поспілкуватися з їх власниками. Водночас учасники пробігу зможуть оглянути старовинні замки та храми в цих населених пунктах.

Завтра в рамках заходу на Театральному майдані Тернополя відбудеться виставка ретроавтомобілів та парад елеганції.

Зазначимо, нещодавно масштабний фестиваль ретротехніки відбувся у Києві. Понад 700 раритетних автомобілів, мотоциклів і навіть велосипедів з усієї країни пригнали до столиці збирачі антикваріату на колесах.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus