На турнірі в Швейцарії українець Нікішин завоював "бронзу"

30.10.2016 17:00

На турнірі в Берні український фехтувальник Богдан Нікішин завоював бронзову медаль на турнірі 53. TISSOT Grand Prix з фехтування на шпазі. Українці Ігор Резлін, Ян Сич і Володимир Станевич програли на стадії 1/64 фіналу. Максим Хворост в 1/32 фіналу програв Марку Фішеру з Італії.

На турнірі в Берні український фехтувальник Богдан Нікішин завоював бронзову медаль.

Про це повідомляє Сһаmpіon.

"Українець Богдан Нікішин завоював бронзову медаль на турнірі 53. TISSOT Grand Prix з фехтування на шпазі, який проходив у швейцарському Берні", - йдеться в повідомленні.

Українці Ігор Резлін, Ян Сич і Володимир Станевич програли на стадії 1/64 фіналу.

Максим Хворост в 1/32 фіналу програв Марку Фішеру з Італії.

Нагадаємо, дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи з фехтування на шпагах Богдан Нікішин був визнаний Національним олімпійським комітетом найкращим спортсменом червня в Україні.

Источник новости: NEWSru.ua