На українському кордоні після епілептичного нападу помер затриманий росіянин

13.10.2016 00:00

На українському кордоні після епілептичного нападу помер затриманий росіянин

У середу, 12 жовтня, вранці громадянин Росії, який постійно проживав на території невизнаного Придністров’я, намагався перетнути кордон у пункті пропуску "Нові Яриловичі", однак прикордонники його не пропустили через заборону чоловікові в’їжджати на територію України. Чоловік вирішив схитрувати і перетнути кордон нелегально. Проте і це йому не вдалося.

Громадянин Росії, якого українські прикордонники затримали на Чернігівщині, помер після епілептичного нападу.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Згідно з інформацією, у середу, 12 жовтня, вранці громадянин Росії, який постійно проживав на території невизнаного Придністров’я, намагався перетнути кордон у пункті пропуску "Нові Яриловичі", однак прикордонники його не пропустили через заборону чоловікові в’їжджати на територію України.

Чоловік вирішив схитрувати і перетнути кордон нелегально. Проте і це йому не вдалося. Громадянина РФ затримали прикордонники відділу "Добрянка" на околиці села Нові Яриловичі.

"Згодом, після оформлення відповідних адміністративних документів у затриманої особи раптово погіршився стан здоров’я. За ознаками, у нього стався епілептичний напад. Прикордонники відразу викликали карету швидкої допомоги, але, коли вона прибула, то лише констатувала смерть затриманого", – зазначили у прес-службі.

Правоохоронці поінформовані про вказаний випадок.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus