На узбережжі Мозамбіку знайдено уламок зниклого в 2014 році Боїнга

03.03.2016 09:00

На узбережжі Мозамбіку знайдено уламок зниклого в 2014 році Боїнга

На узбережжі Мозамбіку знайшли уламок, який міг належати зниклому в 2014 році літаку Malaysia Airlines MH370. "Виходячи з попередніх відомостей, існує висока ймовірність, що цей уламок належав MH370", - написав у Twitter міністр транспорту Малайзії. Фахівці припускають, що цей уламок міг відноситися до стабілізатора Boeing 777.

На узбережжі Мозамбіку знайшли уламок, який міг належати зниклому в 2014 році літаку Malaysia Airlines MH370. "Виходячи з попередніх відомостей, існує висока ймовірність, що цей уламок належав MH370", - написав у Twitter міністр транспорту Малайзії.

"Я закликаю всіх уникати невчасних спекуляцій, оскільки в даний момент ми не можемо стверджувати, що уламки належать MH370", - додав він. Фахівці, яким були відправлені фотографії, припускають, що цей уламок міг відноситися до стабілізатора Boeing 777, повідомляє ВВС. Зниклий літак був саме цієї моделі.

"Боїнг 777", який прямував з Куала-Лумпура в Пекін, зник з радарів уночі проти 8 березня 2014 року. На борту перебували 12 членів екіпажу і 227 пасажирів з 14 країн світу. Більшість з них були підданими Малайзії та громадянами Китаю. Також були пасажири з Індії, Індонезії, Австралії, Канади, США, Франції, Нідерландів, Нової Зеландії, Ірану. Поки що немає жодних відомостей про те, що могло статися з лайнером. Передбачається, що авіакатастрофа сталася в південній частині Індійського океану.

Влада Малайзії вважає, що курс літака був навмисно змінено. Розглядаються різні версії НП. Прокуратура Франції порушила справу за статтею "ненавмисне вбивство".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus