На відеоконференції Тристоронньої групи домовилися щодо проведення позапланових засідань двох робочих підгруп

29.10.2016 17:00

На відеоконференції Тристоронньої групи домовилися щодо проведення позапланових засідань двох робочих підгруп

Позапланові засідання робочих підгруп з гуманітарних і соціально-економічних питань Тристоронньої контактної групи планується провести на наступному тижні. Як повідомила прес-секретар представника України в Тристоронній групі, другого президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер, така домовленість була досягнута під час відеоконференції Тристоронньої контактної групи в суботу.

Позапланові засідання робочих підгруп з гуманітарних і соціально-економічних питань Тристоронньої контактної групи планується провести на наступному тижні.

Як повідомила прес-секретар представника України в Тристоронній групі, другого президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер, така домовленість була досягнута під час відеоконференції Тристоронньої контактної групи в суботу, передає "Інтерфакс-Україна".

"Відбулася відеоконференція Тристоронньої контактної групи за участю представників ОРДЛО. На порядку денному стояли питання безпеки. Також домовилися про проведення наступного тижня позапланових засідань робочих підгруп з гуманітарних і соціально-економічних питань", - поінформувала Оліфер.

Раніше учасники підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи на зустрічі в Мінську представили свої пропозиції по розташуванню нових зон безпеки на українському Донбасі, заявив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus