На Закарпатті автовласники заблокували КПП "Солотвине" та "Малий Березний"

10.03.2016 12:00

На Закарпатті автовласники заблокували КПП "Солотвине" та "Малий Березний"

На Закарпатті услід за контрольно-пропускним пунктом "Ужгород" на українсько-словацькому кордону Закарпатті заблокували ще один пункт пропуску на цій ділянці кордону – КПП "Малий Березний" та КПП "Солотвине" на українсько-румунському кордоні. Про це підтвердив голова громадської організації "Завтра" (Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто) Павло Білецький.

На Закарпатті услід за контрольно-пропускним пунктом "Ужгород" на українсько-словацькому кордону Закарпатті заблокували ще один пункт пропуску на цій ділянці кордону – КПП "Малий Березний" та КПП "Солотвино" на українсько-румунському кордоні. Про це підтвердив голова громадської організації "Завтра" (Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто) Павло Білецький, передає УНІАН.

За його словами, до акції блокування, яка розпочалася вранці 9 березня в Ужгороді, приєдналися згодом водії-власники автомобілів з іноземною реєстрацією в інших населених пунктах області - в смт Солотвино Тячівського району, де розташований КПП "Солотвино", та у Великоберезнянському районі в с. Малий Березний, де розташований однойменний КПП.

Інформацію про блокування КПП "Солотвино" підтвердили у Мукачівському прикордонному загоні, який відповідає за відповідну ділянку державного кордону.

Власники авто на іноземній реєстрації в обох випадках озвучили такі ж вимоги, які і протестувальники в Ужгороді. "Ми не організовували активістів в інших населених пунктах, вони приєдналися до нас, телефонують й інформують про те, що також долучилися до акції блокування", - сказав Білецький.

Він додав, що вчора близько 16.00 до учасників акції приїхав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль і запросив активістів на зустріч в обласну державну адміністрацію. "Зустріч має відбутися 10 березня о 10.00 за участі керівництва Закарпатської митниці", - зазначив Білецький.

За словами голови ГО "Завтра", після вчорашньої зустрічі з Москалем частина учасників акції протесту зняли блокування, проте близько півсотні автівок залишилися на КПП "Ужгород", поки не буде вироблено чіткого рішення щодо порушених питань.

У той же час Білецький повідомив, що учасники акції блокування пропускають через кордон водіїв, котрі мають квитки на потяг чи літаки, або автомобілі, у яких везуть малих дітей.

Як повідомлялось, 9 березня об 11.00 у Закарпатській області близько 100 автомобілів з іноземними номерами заблокували рух на КПП "Ужгород" на українсько-словацькому кордоні. Приводом для акції блокування стало повідомлення Закарпатської митниці ДФС України в Закарпатській області від 4 березня, що довідка з СТО про ремонт автомобіля більше не є підставою для відстрочки технічного перетину кордону, який є обов`язковим для автомобілів з іноземною реєстрацією згідно зі ст. 95 Митного кодексу України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus