На Закарпатті митник за чотири години "назбирав" хабарів на 7 тис. євро

03.10.2016 13:00

На Закарпатті митник за чотири години "назбирав" хабарів на 7 тис. євро

Правоохоронці встановили, що окремі митники регулярно отримували гроші з водіїв мікроавтобусів, якими перевозять посилки заробітчан з Європи. Такса, встановлена хабарниками, становила 400-500 євро з кожного автомобіля. За день через митний пост "Тиса" в Україну в'їжджає приблизно сто мікроавтобусів з відправленнями заробітчан.

Співробітники Служби безпеки України викрили механізм поборів, організований працівниками митного поста "Тиса" на Закарпатті за пропуск в Україну мікроавтобусів.

Правоохоронці встановили, що окремі митники регулярно отримували гроші з водіїв мікроавтобусів, якими перевозять посилки заробітчан з Європи. Такса, встановлена хабарниками, становила 400-500 євро з кожного автомобіля. За день через митний пост "Тиса" в Україну в'їжджає приблизно сто мікроавтобусів з відправленнями заробітчан, повідомляють на сайті спецслужби.

"Співробітники спецслужби спільно з військовою прокуратурою затримали під час отримання хабара в чотириста євро митника, відповідального за протидію контрабанді та порушенню митних правил. Під час огляду приміщень митного поста оперативники СБ України виявили 7 тис. євро, заховані у вольєрі службової собаки. Цю суму зловмисник назбирав за чотири години зміни", - сказано в повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.

Раніше очільник Закарпаття Геннадій Москаль доручив начальнику Закарпатської митниці відсторонити від посад і переформатувати керівний склад митного поста "Тиса".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus