На Закарпатті виростили перший в світі сорт морозостійкого ківі

28.09.2016 11:00

На Закарпатті виростили перший в світі сорт морозостійкого ківі

Ужгородський селекціонер Генрик Стратон виростив у себе на подвір’ї унікальний морозостійкий сорт ківі. Так, ліани можуть витримати температуру до мінус 30 градусів. Господар розповів, що незважаючи на скептицизм оточуючих, продовжував вірити у результат. Він виявився успішним. Житель Закарпаття заявив, що ківі вродило так багато, що з нього роблять варення, маринади та алкоголь.

На Закарпатті місцевий житель виростив перший у світі сорт морозостійкого ківі. Урожай виявився досить вдалим, йдеться у сюжеті ТСН.

Ужгородський селекціонер Генрик Стратон виростив у себе на подвір’ї унікальний морозостійкий сорт ківі. Так, ліани можуть витримати температуру до мінус 30 градусів. Господар розповів, що незважаючи на скептицизм оточуючих, продовжував вірити у результат. Він виявився успішним.

Житель Закарпаття заявив, що ківі вродило так багато, що з нього роблять варення, маринади та алкоголь. Також фрукти він роздає сусідам задля реклами. Науковці також здивувались, що морозостійкий ківі дав плоди в Україні.

Зазначимо, Україна - єдина країна світу, яка здатна подвоїти аграрне виробництво.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus