На Запоріжжі на хабарі спіймали начальника відділу прокуратури

10.10.2016 12:00

На Запоріжжі на хабарі спіймали начальника відділу прокуратури

Встановлено, що прокурор вимагав від підприємця-фермера неправомірну вигоду в сумі 175 тисяч гривень за не притягнення його до кримінальної відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки, зняття арешту з врожаю та можливість його зібрати власними силами. 8 жовтня зловмисника затримали безпосередньо після одержання частини неправомірної вигоди в сумі 75 тисяч гривень.

Генеральна інспекція внутрішніх розслідувань та безпеки спільно з Головним відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ в Запорізькій області викрила начальника відділу однієї з місцевих прокуратур Запорізької області під час одержання неправомірної вигоди. Про це інформує у понеділок, 10 жовтня, прес-центр Генпрокуратури.

Встановлено, що прокурор вимагав від підприємця-фермера неправомірну вигоду в сумі 175 тисяч гривень за не притягнення його до кримінальної відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки, зняття арешту з врожаю та можливість його зібрати власними силами.

8 жовтня зловмисника затримали безпосередньо після одержання частини неправомірної вигоди в сумі 75 тисяч гривень.

Затриманому повідомлено про підозру.

Наразі слідчий суддя за клопотанням Генеральної інспекції вирішуватиме питання щодо обрання стосовно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше президент Петро Порошенко підтримав електронну петицію про скасування грошової застави для корупціонерів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus