НАБУ: щодо "чорної бухгалтерії" ПР вже готові три проекти підозр. У справі також допитають Авакова

30.09.2016 18:00

НАБУ: щодо "чорної бухгалтерії" ПР вже готові три проекти підозр. У справі також допитають Авакова

Наступного тижня Національне антикорупційне бюро допитає главу Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова щодо "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Про це повідомив голова Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. Він також повідомив, що у справі про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів вже готові три проекти підозр.

Наступного тижня Національне антикорупційне бюро допитає главу Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова щодо "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив голова Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

"Мені не подобаються такі дозовані викиди інформації, таке враження, що ми перетворюємо провадження на серіали, цього не треба і не можна робити. Тому потрібен час, потрібен момент", - сказав глава САП.

"Через 4 місяці після початку провадження нові і нові листки з'являються, що може свідчити про те, що якимось чином дозовано їх комусь хтось викидає. Я так розумію, що там чотири листки, я їх ще особисто не бачив", – заявив Холодницький.

Голова САП повідомив, що у справі про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів вже готові три проекти підозр.

"Є (підозри), але підозри ці треба підкріпити доказами, щоб було з чим йти до суду. Проекти підозр у мене на столі лежать. Поки що три. Це люди дуже відомі", - заявив він.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що МВС передав НАБУ листи "чорної бухгалтерії Партії регіонів".

Нагадаємо, 30 травня НАБУ почало розслідування за заявою колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Трепака. За його словами, він передав НАБУ документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів на суму майже 2 млрд доларів колишнім і нинішнім чиновникам.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus