НАБУ сподівається, що Рада до кінця року дозволить "прослушку"

02.11.2016 14:00

НАБУ сподівається, що Рада до кінця року дозволить "прослушку"

Національне антикорупційне бюро сподівається, що до кінця року Верховна Рада надасть йому право самостійно проводити прослуховування. В НАБУ нагадують, що цього кроку чекає і МВФ, вони сподіваються на підтримку суспільства і народних депутатів.

Національне антикорупційне бюро сподівається, що до кінця року Верховна Рада надасть йому право самостійно проводити прослуховування.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ в середу в соцмережах.

"Законопроект про "прослушку" для НАБУ нарешті в порядку денному роботи Верховної Ради. Це вселяє надію, що до кінця року НАБУ отримає право на самостійне зняття інформації з каналів зв'язку", – вказано в коментарі.

В НАБУ нагадують, що цього кроку чекає і МВФ, вони сподіваються на підтримку суспільства і народних депутатів.

Як відомо, в Європейському Союзі вважають доцільними надання Національному антикорупційному бюро України право проводити прослуховування підозрюваних.

У тексті меморандуму з Міжнародним валютним фондом було зазначено, що до кінця листопада 2016 року НАБУ має бути надано право самостійно проводити прослуховування і проводити слідчі дії під прикриттям.

Голова спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький ще влітку просив депутатів схвалити законопроект, який дозволить Національному антикорупційному бюро здійснювати прослуховування незалежно від СБУ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus