Нацбанк опублікував меморандум з МВФ українською мовою

18.10.2016 14:00

Нацбанк опублікував меморандум з МВФ українською мовою

Національний банк України (НБУ) оприлюднив лист про наміри та меморандум з Міжнародним валютним фондом (МВФ) українською мовою. Як повідомлялося, Рада директорів МВФ 15 вересня поточного року завершила другий перегляд програми EFF і схвалила виділення третього транша цього кредиту на суму SDR716,11 млн (близько 1 млрд доларів).

Національний банк України (НБУ) оприлюднив лист про наміри та меморандум з Міжнародним валютним фондом (МВФ) українською мовою.

Як повідомляється на сторінці НБУ в мережі Twitter, документ розміщено за посиланням https://goo.gl/KfNGrG.

Нагадаємо, 14 вересня Міжнародний валютний фонд завершив другий перегляд чотирирічної програми співпраці з нашою країною, схваленої в березні 2015 року, і ухвалив рішення надати Києву третій за рахунком кредитний транш обсягом 1 млрд дол. Таким чином, загальний обсяг уже наданого фінансування становитиме 7,62 млрд дол за загального обсягу кредитування 17,5 млрд дол.

16 вересня Україна отримала кошти третього траншу.

21 вересня Верховна Рада заслухала прем’єра Володимира Гройсмана із представленням державного бюджету на 2017 рік та ухвалила цей проект до розгляду.

Як повідомлялося, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що МВФ вимагає від України проведення пенсійної реформи для отримання наступного траншу.

Серед вимог: поступова зміна пенсійного віку, встановлення єдиного принципу пенсійного забезпечення без надання пільг для будь-яких професій (крім військових), розширення бази для внесків у систему соціального забезпечення, встановлення справедливого податкового режиму для пенсій.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus