Начальник Нацполіції Запорізької області подав у відставку

24.10.2016 16:00

Начальник Нацполіції Запорізької області подав у відставку

Начальник ГУ Нацполіції Запорізької області Віктор Ольховський подав у відставку. За його словами, рішення про те, що він піде, було прийнято ним давно, і не пов`язане з якимись політичними подіями або змінами у керівництві області. Хто буде його наступником на посаді начальника ГУ Нацполіції Запорізької області, Ольховський не повідомив.

Начальник ГУ Нацполіції Запорізької області Віктор Ольховський подав у відставку.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на брифінгу в будівлі Нацполіції області.

За його словами, рішення про те, що він піде, було прийнято ним давно, і не пов`язане з якимись політичними подіями або змінами у керівництві області.

"Рапорт про звільнення я написав ще в березні. Тоді ж зустрічався з керівництвом. Було прийнято рішення, що я працюватиму, доки проходитиме атестація та процес реформування поліції. Потім я зустрічався в серпні-вересні з цього ж приводу і на сьогодні заяву підписано", - повідомив Ольховський.

При цьому він нагадав, що, ще заступаючи на посаду в 2014 році, він констатував, що приходить на посаду керівника на 1,5-2 роки — тільки з метою мобілізувати деморалізований особовий склад і втримати ситуацію в регіоні.

"На сьогодні це зроблено, і я, як і казав, йду", - заявив Ольховський.

Хто буде його наступником на посаді начальника ГУ Нацполіції Запорізької області, Ольховський не повідомив, проте зазначив, що єдино доцільною для втримання ситуації в регіоні і забезпечення подальшої стабільності в Запорізькій області вважає призначення на цю посаду представника з місцевих правоохоронних структур - людини, яка знає регіон, знає зсередини ситуацію в регіоні і спроможна контролювати її. Він також повідомив, що цю свою думку він повідомив керівництву Нацполіції, міністру і сподівається, що вони діятимуть, керуючись професійними, а не політичними міркуваннями при призначенні нового керівника поліції області.

Як повідомлялося, генерал-майор міліції Віктор Ольховський був призначений начальником Головного управління МВС України в Запорізькій області в березні 2014 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus